Taartrovers Cinemini: In de keuken

Kom samen koken en proeven van drie films om van te smullen!

In de keuken is het leuk, roeren in de pannen, snijden, hakken, proeven en ruiken. Maar zonder anderen is het stil. Samen koken en samen eten is pas feest! Kom je ook?   

Drie korte animatiefilms met heel verschillende stijlen: een van zacht vilt, een prentenboekachtig illustratieve film en een film met grappige digitale wezens en geluidjes, verbeelden hetzelfde thema. Samen koken en samen eten voedt niet alleen onze maag, maar ook onze vriendschappen.  

Bobel’s keuken

Bobel, een giftige paddenstoel, droomt ervan chef-kok te worden, maar er staat slechts één probleem tussen hem en zijn droom: niemand wil iets proeven van zijn kraam, omdat hij giftig is. Desondanks geeft Bobel niet op en blijft hij elke dag naar de markt komen, waardoor hij de aandacht trekt van Milo, een kindpaddenstoel en zoon van een marktkramer. Geraakt door Bobels eenzaamheid besluit Milo hem te helpen klanten te vinden, ondanks het verbod van zijn moeder.

Regisseur
Fiona Rolland

Jaartal
2024

Land
België

Lengte
11 minuten

Originele titel
Bobel’s kitchen

Taal
Geen dialoog

Franzy’s soep keuken

Het verhaal volgt de buitenaardse chef-kok Franzy, die ontdekt dat haar speciale roze soep niet alleen heerlijk is, maar ook magische krachten heeft, wanneer ze die deelt met uitgehongerde wezens die op een vreemde planeet leven.

Regisseur
Ana Chubinidze

Jaartal
2022

Land
Frankrijk/Canada

Lengte
9 minuten

Originele titel
Franzy’s soup kitchen

Taal
geen dialoog

Bakker Boris

Op een dag wordt Boris, de bakker, wakker en blijkt hij allergisch te zijn voor bloem. Hij doet zijn uiterste best om zelf brood te bakken. Zullen al zijn pogingen zijn probleem oplossen?

Regisseur
Maša Avramović

Jaartal
2023

Land
Frankrijk

Lengte
8 minuten

Originele titel
La boulangerie de Boris

Taal
Geen dialoog